مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

پيشنهاد هايي براي زنان كه به خوش پوش بودن اهميت مي دهند
 حالا كه داريم به روزهاي گرم سال نزديك مي‌شويم، حتما شما و فرزندي كه در راه داريد هم به دنبال لباس‌هاي خنك‌تر و راحت‌تر مي‌گرديد!


برترين ها: حالا كه داريم به روزهاي گرم سال نزديك مي‌شويم، حتما شما و فرزندي كه در راه داريد هم به دنبال لباس‌هاي خنك‌تر و راحت‌تر مي‌گرديد! اين كار ممكن است با توجه به انتخاب‌هاي محدودتري كه در اين دوران داريد و مدل‌ها و سايزهاي ويژه‌تري كه مي‌توانيد استفاده كنيد، كار سختي به  نظر برسد، اما ما شما را در اين انتخاب تنها نمي‌گذاريم. پيشنهادهاي ما را بخوانيد تا در روزهاي گرمي كه پيش رو داريد، همچنان يك مادر شيك‌پوش و باسليقه‌ باقي بمانيد.

 


سارافون از آن لباس‌هايي است كه خانم‌هاي باردار در تمام فصل‌ها مشتري آن هستند، به خصوص سارافون‌هاي جين كه زيبايي بيشتري هم دارند. اگر طرفدار تيپ‌هاي اسپرت هستيد، مي‌توانيد اين سارافون را كه جنس آن جين نازك و خنك است همراه با يك تي‌شرت آستين كوتاه يا به تنهايي در مهماني‌هاي دوستانه بپوشيد.

 


اصلا گرماست و شلوارك پوشيدن! لازم نيست فكر كنيد به خاطر شرايط بدني‌تان ديگر بايد با شلوارك‌ خداحافظي كنيد چون شلوار‌ك‌هاي راحت و در رنگ‌‌هاي متنوع مخصوص اين دوران وجود دارد تا مانند گذشته بتوانيد در خانه راحت و شاد باشيد.

 


از آنجا كه احتمالا وقت زيادي از دوران بارداري را در خانه سپري مي‌كنيد، چه چيزي مهم‌تر از لباس‌هاي راحت براي خانه؟ هنگام انتخاب اين لباس‌ها دقت كنيد كه گشاد و با جنس‌هاي نازك و ترجيحا با رنگ‌هاي روشن باشند. اگر مانند اين لباس بند داشته باشند كه بهتر است و با تغيير سايز باز هم مي‌توانيد از آن‌ها استفاده كنيد.

 


اگر به دامن پوشيدن علاقه داريد، دامن‌هاي پارچه‌اي را كه سنگين و كلفت نباشند انتخاب كنيد تا امكان تحرك را از شما نگيرند. اين دامن پارچه‌اي مشكي را مي‌توانيد با انواع تاپ‌هاي مجلسي يا اسپرت رنگي ست كرده و در مهماني‌هاي دوستانه يا رسمي‌تر شركت كنيد.

 


تاپ و بلوزهاي آستين كوتاه هم از همان لباس‌هاي خانگي هستند كه در اين روزها از آن‌ها زياد استفاده خواهيد كرد. بنابراين نكته‌اي كه بايد در نظر بگيريد اين است كه آن‌ها را از جنس‌هاي با كيفيت خريداري كنيد تا با استفاده مكرر در اين دوران و شستن‌هاي مداوم همچنان سالم بمانند و زود از سكه نيفتند.

 


اين مانتو هم با رنگ روشن و طرح بته‌جقه زيبايي كه روي آن كار شده مي‌تواند انتخاب خوبي براي دوران بارداري‌تان باشد. ضمن اين كه مي‌توانيد از آن استفاده ديگري هم بكنيد. به اين صورت كه آن را با ساق يا جوراب بلند قهوه‌اي پوشيده و از آن به عنوان پيراهن هم استفاده كنيد.

 


يكي از ويژگي‌هايي كه هنگام انتخاب بلوز مي‌توانيد به آن دقت كنيد اين است كه قسمت جلوي آن پيلي داشته باشد تا علاوه بر اين كه زيبايي بيشتري دارد و اندام‌تان را زيباتر نشان مي‌دهد، بدن‌تان هم در آن راحت‌تر قرار بگيرد و فشاري ناشي از تنگ بودن لباس به شكم‌تان وارد نشود.

 


براي روزهايي كه مي‌خواهيد در بيرون از خانه فعاليت داشته باشيد نياز به مانتو داريد، آن هم مانتوهاي گشاد و خنك و راحت. بهترين انتخابي كه اين ويژگي‌ها را داشته باشد پانچويي است كه جنس نرم و سبكي داشته باشد و گشاد باشد تا هرقدر هم وزن اضافه كرديد با خيال راحت بتوانيد باز هم آن را بپوشيد.

 


اين تصور كه باردار شدن مساوي است با از دست دادن بسياري از عروسي‌ها و مهماني‌ها تصور نادرستي است. با انواع لباس‌هاي مجلسي كه براي خانم‌هاي باردار در فروشگاه‌ها وجود دارد مي‌توانيد در مهماني‌ها شركت كرده و خاطره خوشي از اين دوران بسازيد. مثلا اين پيراهن راحت با رنگ‌هاي شاد و زيبا شما را يك مادر باردار شيك‌پوش و باسليقه نشان خواهد داد.

نوشته شده در شنبه 1391/3/13ساعت 16:11 توسط aseman790| (1) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog